ComplexBuild s.r.o.
IČO: 46937153

Trapézová krytina

Plechová škridlová krytina

Naša stavebno-obchodná firma ComplexBuild s.r.o. Vám ponúka predaj a montáž striech z trapézovou krytinou a všetkých strešných doplnkov.

Trapézová krytina sa používa hlavne pri veľkých stavbách ako sú napríklad montované haly. Majú mnoho výhod o ktorých si môžete prečítať tu. Trapézové krytiny sa vyrábajú v rôznych tipoch a farbách takže Vaša stavba bude vyzerať presne ako chcete a potrebujete.

Popis jednotlivých tipov, farieb, materiálov a doplnkov nájdete nižšie. Ak toto všetko ovládate a viete čo chcete vyplňte rýchly kontakt na spodku stránky a mi Vám zavoláme a vysvetlíme čo je potreba a vytvoríme cenovú ponuku ušitú na mieru. Taktiež môžete zavolať na čísla uvedená navrchu stránky.

 

Tipy trapézových krytín :

Farby krytín :

Používané materiály :

SUPERIOR HB

NOVINKA! Povrch SUPERIOR HB je ideálnou alternatívnou pre hladké, polyesterové povrchy. Vďaka prídavku akrylu je povrch jemne zrnitý a svetlo sa od neho odráža nepravidelne. Ďalšou výhodou použitia akrylu je tvrdšia vrchná vrstva laku, vďaka čomu je odolnejšia voči poškriabaniu. Záruka na výrobky s povrchom SUPERIOR HB 50 mikrónov je 15 rokov v agresívnom prostredí- kategória C4 a 30 rokov v primeranom prostredí- kategória C1-C3.

PLADUR® WRINKLE

štandardná paleta dostupných farieb, dvojitá povrchová vrstva, hrúbka povrchu je min. 35 μm.

PLADUR® RRELIEF ICECRYSTAL

krytina s patentovaným povrchom pripomínajúcim zamrznutý povrch, trojitá povrchová vrstva, hrúbka povrchu je min. 36 μm.

Povrch ZM ECOPROTECT

modernejší a vylepšený pokovovaný povrch, vďaka použitiu novej zlúčeniny zinku a magnézia.

Povrch ZM ECOPROTECT

Povlakove krytiny su najpopularnejsie spomedzi stresnych krytin. Momentalne sa pouziva pozinkovany plech, obojstranne pozinkovany plech
osetreny antikor6znou podkladovou farbou alebo organickou farbou. Posledna vrstva je najd61ezitejsia, pretoze urcuje farbu a strukturu ktytiny, a tiez je bezprostredne vystavena p6sobeniu vonkajsich vplyvov.

COLORCOAT HPS200®ULTRA

Colorcoat HPS200®ULtra vyuziva osvedcenu pokovovanu vrstvu Galvalloy, ktoru pouziva vylucne spolocnost‘ TATA Steel (Corus). Tato zlucenina 95% zinku a 5% hlinika zabezpecuje jedinecnu antikor6znu ochranu aj na reznych hranach. Hrubka organickeho povlaku pri vyrobku Colorcoat HPS200®Uitra je 200 m.

– dvojnasobne vyssia stalosf farby a lesku v porovnani s povrchom Plastisol
– neporovnatel’na trvacnosf reznych hran
– zaruka Confidex na obdobie 40 rokov
– vyrobok nevyzaduje kontrolu ani udrzbu
– garantovana maximalna trvacnost‘

ALUZINC AZ185

Je to plech obojstranne pokrytý zlúčeninou hliníka a zinku v procese horúcej galvanizácie, čo je podobný proces ako žiarové zinkovanie. Aluzinok spĺňa najprísnejšie kritéria odolnosti plechu voči atmosferickej korózii a korózii vo vlhkom prostredí. Percentuálny podiel prvkov: hliník 55%, zinok 43,4% a kremík 1,6% umožňuje dosiahnuť‘ vysokú odolnosť voči korózii vďaka „samohojivej“ schopnosti získanej katódovou ochranou zinku. Používané je len Aluzinok s povrchom 185 g/m2 ( výrobok s 25-ročnou zárukou).

– 2-6 krát väčšia odolnosť‘ voči atmosferickej korózii (v závislosti od agresivity prostredia)
– lepšia elasticita povrchu
– katódová ochrana na rezných hranách
– odolnosť voči vysokým teplotám (do 315 °C bez akýchkoľvek zmien na povrchu)
– nižšia hmotnosť‘ v porovnaní s ostatnou pozinkovanou oceľou
– väčšia odolnosť voči korózii v prípade Salt Spray Test

 

Doplnky :

 

Cenovú ponuku vypracujeme zdarma, vyplňte formulár ,,rýchly kontakt“ mi Vám zavoláme a dohodneme sa na ďalšom postupe.