ComplexBuild s.r.o.
IČO: 46937153

Strechy

strechy-complexbuild-stavebna-firma-maly

Naša stavebno – obchodná firma ComplexBuild Vám ponúka predaj a montáž striech rôznych typov a rôznych výrobcov za výhodné ceny. Strecha je jednou z najdôležitejších súčastí Vášho domu/domova. Môžete mať akokoľvek luxusný dom a interiér, keď Vám zateká strecha celá stavba nemá zmysel. Strecha chráni celú stavbu pred poveternostnými podmienkami ako sú dážď, sneh, slnečné žiarenie, vietor. Preto musí byť strecha kvalitne navrhnutá a namontovaná.

Ponúkame stavbu strechy od cenovej ponuky a projekcie, cez dodávku potrebného materiálu až po montáž strechy a dokončovacích elementov a toto všetko na celom území Slovenska! Naše strešné centrum zamestnáva odborníkov z fachu s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý Vám radi poradia so všetkým čo potrebujete vedieť.

Predávame a montujeme strechy a strešné doplnky priamo od renomovaných certifikovaných výrobcov. Každý z nich ponúka trošku iný produkt a niekedy je problém sa v tom vyznať. Predávame a montujeme oceľové krytiny, pálené krytiny, betónové krytiny, asfaltové krytiny a PVC krytiny. Naši pracovníci Vám radi poradia, ktorá krytina alebo aký sklon strechy je pre Vás najvhodnejší.

Pozrite si popis jednotlivých tipov striech a doplnkov. Ak toto všetko ovládate a viete čo chcete vyplňte rýchli kontakt na spodku stránky a mi Vám zavoláme a vysvetlíme čo je potreba a vytvoríme cenovú ponuku ušitú na mieru. Taktiež môžete zavolať na čísla uvedené navrchu stránky.

vyrobcovia-stresnych-krytin-complexbuild-stavebno-obchodna-firma-2

Oceľová krytina:

Oceľová krytina

Pálená krytina:

Pálená krytina

Betonová krytina:

Betónová krytina

Asfaltová krytina:

Asfaltová krytina

PVC krytina:

PVC krytina