ComplexBuild s.r.o.
IČO: 46937153

Rekonštrukcie bytov

Byt znamená domov a domov je dôležitým aspektom života pre každého z nás. Každý človek potrebuje domov, v ktorom sa cíti dobre a vie si oddýchnuť po ťažkej celodennej práci. Na to aby ste sa doma cítili dobre musí byť byt prispôsobený Vaším predstavám a presne na to sme tu mi.

Naša stavebná firma ComplexBuild s.r.o zabezpečuje všetky druhy stavebných prác. Medzi najčastejšie stavebné práce, ktoré naši zákazníci vyhľadávajú patria rekonštrukcie bytov ako sú obkladačské, pokladačské práce, montáž plávajúcich podláh, sadrokartonárske práce, maľovanie, stierkovanie, vodoinštalatérske práce, elektroinštalatérske práce, výmena okien, dvier proste všetko čo rekonštrukcia bytu obnáša.

Rekonštruujeme a prerábame byty podľa Vašich predstáv. Ukážeme Vám pomocou PC vizualizácia ako bude byt vyzerať ešte pred začatím prác. Tým pádom sa vyhnete chybným rozhodnutiam, ktoré sú po začatí prác ťažko opraviteľné.

Potrpíme si na kvalitu a preto naši zamestnanci odvádzajú kvalitnú prácu.
Naše práce prevádzame v Rimavskej Sobote a okolí ale po dohode pokojne vycestujeme aj ďalej.

Ponúkame Vám okrem stavebných prác aj možnosť nákupu za výhodné ceny. Spolupracujeme s rôznymi dodávateľmi stavebných materiálov, ktoré nám vďaka veľkým odberom poskytujú rôzne zľavy.

 

Okrem týchto prác poskytujeme aj všetky ostatné stavebné práce ako sú:

– Rekonštrukcie bytov

– Rekonštrukcie domov

– Rekonštrukcie bytových jadier

– Stavby na kľúč

– Stavba oceľových halových konštrukcií

– Návrh, predaj, montáž a zateplenie striech

– Dokončenie holobytov

– Búracie práce

– Elektroinštalatérske práce

– Voda, plyn, kúrenie

– Zemné a výkopové práce

Cenovú ponuku vypracujeme zdarma, stačí vyplniť formulár ,,rýchli kontakt“ mi Vám zavoláme  a dohodneme sa na ďalšom postupe.