ComplexBuild s.r.o.
IČO: 46937153

Montované haly

montovane-ocelove-haly-complexbuild-stavebno-obchodna-firmaNaša stavebno – obchodná firma ComplexBuild Vám ponúka predaj a montáž montovaných hál  za výhodné ceny. Montované haly sa stále viac rozmáhajú aj na Slovensku. Montovaná hala je moderná a multifunkčná stavba, ktorá má nespočetné využitie a náklady na stavbu sú oveľa nižšie ako u ostatných veľkorozmerných stavieb.

Ponúkame výstavbu oceľových hál od cenovej ponuky a projekcie, cez dodávku potrebného materiálu až po montáž haly a dokončovacích elementov na celom území Slovenska.   Tým, že postavíme halu a dodáme všetko potrebné pre Vás znamená zníženie nákladov na ďalšie firmy.

Predávame a montujeme oceľové konštrukcie, sendvičové panely, plechy a doplnky priamo od renomovaného certifikovaného výrobcu, ktorý garantuje kvalitu a dlhú životnosť. Každá hala môže byť vybavená rôznymi typmi izolácie sendvičových panelov (informácie o sendvičových paneloch si prečítajte tu) a množstvom doplnkov.

Samozrejmosťou ku všetkým montovaným oceľovým halám je statický posudok.

Pozrite si popis konštrukčných tipov hál a sendvičových panelov nižšie. Ak toto všetko ovládate a viete čo chcete vyplňte rýchli kontakt na spodku stránky a mi Vám zavoláme a vysvetlíme čo je potreba a vytvoríme cenovú ponuku ušitú na mieru. Taktiež môžete zavolať na čísla uvedené navrchu stránky.

fotky 

Tipy konštrukcií montovaných oceľových hál:

 

Trubková konštrukcia:

trubkova-konstrukcia-motovane-haly-complexbuild-stavebno-obchodna-firma

Joklova konštrukcia:

joklova-konstrukcia-motovane-haly-complexbuild-stavebno-obchodna-firma

Konštrukcia z I profilu:

I-profil-konstrukcia-motovane-haly-complexbuild-stavebno-obchodna-firma

Samonosná konštrukcia:

samonosna-konstrukcia-motovane-haly-complexbuild-stavebno-obchodna-firma

 

Cenovo výhodným príkladom montovanej konštrukcie je napr.:

Oceľová konštrukcia v rozmeroch 15 m x 30 m s výškou stojky 5,5 m,  oceľové konštrukcie sú farebne ošetrené zinkovou farbou za cenu len 2,15 eur / kg s montážou.

 

predaj-sendvicovych-panelov-complexbuild-stavebno-obchodna-firma

Cenovú ponuku vypracujeme zdarma, vyplňte formulár ,,rýchly kontakt“ mi Vám zavoláme a dohodneme sa na ďalšom postupe.