ComplexBuild s.r.o.
IČO: 46937153

Plechová škridlová krytina

Plechová škridlová krytina

Naša stavebno-obchodná firma ComplexBuild s.r.o. Vám ponúka predaj a montáž striech z plechovou škridlovou krytinou a všetkých strešných doplnkov.

Plechová škridlová krytina je najrozšírenejší tip krytín zo všetkých. Používa sa na rodinných domoch ako aj na verejných stavbách. Majú mnoho výhod o ktorých si môžete prečítať tu. Plechové škrydlové krytiny sa vyrábajú v rôznych tipoch, ktoré vyzerajú presne ako klasická pálená krytina a z množstva farieb si určite vyberiete tú správnu pre Vás.

Popis jednotlivých tipov, farieb, materiálov a doplnkov nájdete nižšie. Ak toto všetko ovládate a viete čo chcete vyplňte rýchly kontakt na spodku stránky a mi Vám zavoláme a vysvetlíme čo je potreba a vytvoríme cenovú ponuku ušitú na mieru. Taktiež môžete zavolať na čísla uvedená navrchu stránky.

Tipy škridlových krytín:

FARBY : 

farby-ocelova-stresna-krytina-complexbuild-stavebno-obchodna-firma

Používané materiály :

SUPERIOR HB

NOVINKA! Povrch SUPERIOR HB je ideálnou alternatívnou pre hladké, polyesterové povrchy. Vďaka prídavku akrylu je povrch jemne zrnitý a svetlo sa od neho odráža nepravidelne. Ďalšou výhodou použitia akrylu je tvrdšia vrchná vrstva laku, vďaka čomu je odolnejšia voči poškriabaniu. Záruka na výrobky s povrchom SUPERIOR HB 50 mikrónov je 15 rokov v agresívnom prostredí- kategória C4 a 30 rokov v primeranom prostredí- kategória C1-C3.

PLADUR® WRINKLE

štandardná paleta dostupných farieb, dvojitá povrchová vrstva, hrúbka povrchu je min. 35 μm.

PLADUR® RRELIEF ICECRYSTAL

krytina s patentovaným povrchom pripomínajúcim zamrznutý povrch, trojitá povrchová vrstva, hrúbka povrchu je min. 36 μm.

Povrch ZM ECOPROTECT

modernejší a vylepšený pokovovaný povrch, vďaka použitiu novej zlúčeniny zinku a magnézia.

Povrch ZM ECOPROTECT

Povlakove krytiny su najpopularnejsie spomedzi stresnych krytin. Momentalne sa pouziva pozinkovany plech, obojstranne pozinkovany plech
osetreny antikor6znou podkladovou farbou alebo organickou farbou. Posledna vrstva je najd61ezitejsia, pretoze urcuje farbu a strukturu ktytiny, a tiez je bezprostredne vystavena p6sobeniu vonkajsich vplyvov.

COLORCOAT HPS200®ULTRA

Colorcoat HPS200®ULtra vyuziva osvedcenu pokovovanu vrstvu Galvalloy, ktoru pouziva vylucne spolocnost‘ TATA Steel (Corus). Tato zlucenina 95% zinku a 5% hlinika zabezpecuje jedinecnu antikor6znu ochranu aj na reznych hranach. Hrubka organickeho povlaku pri vyrobku Colorcoat HPS200®Uitra je 200 m.

– dvojnasobne vyssia stalosf farby a lesku v porovnani s povrchom Plastisol
– neporovnatel’na trvacnosf reznych hran
– zaruka Confidex na obdobie 40 rokov
– vyrobok nevyzaduje kontrolu ani udrzbu
– garantovana maximalna trvacnost‘

[/tab]

[tab title=“Doplnky“]

[/tab]
[/tabs]

Cenovú ponuku vypracujeme zdarma, vyplňte formulár ,,rýchly kontakt“ mi Vám zavoláme a dohodneme sa na ďalšom postupe.