ComplexBuild, s.r.o.
IČO: 46937153

Rekonštrukcia bytového jadra

Jadro je dôležitou súčasťou bytu. Jedna vec je, že jadrá v panelových bytoch postavených ešte komunistami sú už zastarané, umakart je zodratý, veľakrát sa v ňom nachádza pleseň a tak isto aj rozvody vôd a kanalizácia sú staré. Druhou vecou je dispozičné riešenie a vzhľad kúpelne, ktoré je v mnohých prípadoch strašné. Tomuto problému sa treba začať venovať a na to sme tu aby sme Vám pomohli.

1

 

Naša malá stavebná firma ComplexBuild s.r.o zabezpečuje všetky druhy stavebných prác. Medzi ne patrí aj rekonštrukcia bytového jadra a všetky práce čo s tým súvisia ako napr. pokladačské práce, sadrokartonárske práce, maľovanie, stierkovanie, vodoinštalatérske práce, elektroinštalatérske práce, dvere a proste všetko čo rekonštrukcia bytu obnáša.

Rekonštruujeme a prerábame byty podľa Vašich predstáv. Ukážeme Vám pomocou 3D PC vizualizácie ako bude jadro vyzerať ešte pred začatím prác. Tým pádom sa vyhnete chybným rozhodnutiam, ktoré sú po začatí prác ťažko opraviteľné.

 

Potrpíme si na kvalitu a preto naši zamestnanci odvádzajú kvalitnú prácu. Naše práce môžete vidieť na spodku stránky.
Naše práce prevádzame v Rimavskej Sobote a okolí ale po dohode pokojne vycestujeme aj ďalej. Každý pozná tento región a tak aj naše ceny sú tomuto prispôsobené.

Ponúkame Vám okrem stavebných prác aj možnosť nákupu za výhodné ceny. Spolupracujeme s rôznymi dodávateľmi stavebných materiálov, ktoré nám vďaka veľkým odberom poskytujú výhodnejšie ceny.

Stručný popis rekonštrukcie bytového jadra nájdete nižšie. Ak toto všetko ovládate a viete čo chcete vyplňte kontakt na spodku stránky a mi Vám zavoláme a vysvetlíme čo je potreba a vytvoríme cenovú ponuku, poprípade 3D PC vizualizáciu ušitú na mieru alebo zavolajte na čísla uvedená navrchu stránky.

Niečo o rekonštrukcii bytového jadra:

 

Naše práce:

jadra

 

Cenovú ponuku vypracujeme zdarma, vyplňte formulár ,,rýchli kontakt” mi Vám zavoláme  a dohodneme sa na ďalšom postupe.